HAKKIMIZDA

1980 den günümüze hizmet veren firmamız her zaman en uygun fiyat ve en iyi hizmeti en hızlı ve çözümcül şekilde siz değerli müşterilerimize sunmayı ilke edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini her zaman en önde gören firmamız, “çatı, kenet, alın kaplama, oluk ve rüzgar gülü” işlerinde en güvenilir firma olmayı kendine hedef belirlemiştir.

Kaliteyi İnşaa Etmek Bize, Kullanmak Size Yakışır.. sloganı ile çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimiz ile kurduğumuz iletişim, işçilik ve sağlamlık esası ile daha güzel hizmet etmeye çalışmaktayız.

Vizyon

Kalitemizi sürekli iyileştirme prensibi edinerek, müşterilerimizin Çatı, Oluk, Kenet ve Alın Kaplama beklentilerini karşılayacak hizmeti vermek için kaliteden ödün vermeyen, sağlam adımlar ile ilerleyerek rakiplerinin örnek aldığı lider firma olmak..

Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran “Özçelik Çatı ve Metal”, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Kayseri ve Bölgesi için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.
Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Neler Yapıyoruz?

Çatı oluğu, Eksiz Makina Oluğu, Alın Kaplama, Kenet Alın Kaplama, Davlumbaz, Rüzgar Gülü, Çatı, Kiremit, Çatı ve Kiremit, Kiremit Aktarma, Çatı Tamiratı, Oluk Tamiratı, Çatı Oluk Tamiratı, Oluk ve Baca Montajı, Baca Montaj, Oluk Montaj, Çatı Kaplama, Gizlidere Çalışması, Gizlidere, Gizli Dere, Membran, İzolasyon, Membran İzolasyonu, Ondüvilla, Şhingle, Kayseri Çatı Tamiri, Kayseri Oluk, Kayseri Kiremit, Kayseri Kiremit Kaplama, Kayseri Kenet Kaplama, Kayseri Alın Kaplama, Kayseri Membran, Kayseri Membran İzolasyonu, Kayseri İzolasyon, Kayseri Baca Montajı, Kayseri Şhingle, Kayseri Ondüvilla, Kayseri Eksiz Makina Oluğu, Dekorlu Makina Oluğu, Kayseri Çatı ve Kiremit, Kayseri Metal, Kayseri Metal İşleri, Gümüş Oluk, Gümüş ve Bakır Oluk, Kayseri Gümüş Oluk, Kayseri Çatı Tamir, Kayseri Oluk ve Çatı Sistemleri, Güneş Çatı, Özçelik Metal, Kayseri Özçelik Metal, Kayseri Özçelik Çatı, Kayseri Özçelik Çatı Sistemleri, Özçelik Çatı, Kayseri Kiremit Aktarma